background_mobile_2

Kontakta oss

Kontakta oss gärna om du är intresserad av att nyttja SITES infrastruktur eller om du har några frågor. Skicka e-post till info@fieldsites.se eller kontakta någon från sekretariatet direkt. Kontaktuppgifter för stationsföreståndarna finns på sidan för respektive forskningsstation, och kontaktuppgifter för koordinatorerna för de tematiska programmen hittar du på sidorna för SITES Water, SITES AquaNet och SITES Spectral.

Sekretariat

Stefan Bertilsson
Föreståndare
stefan.bertilsson@slu.se
070-167 90 34

 

Blaize Denfeld
Biträdande föreståndare
blaize.denfeld@slu.se
018-67 30 23 (kontor)
073-821 08 59 (mobil)

Holger Villwock
Koordinator
holger.villwock@slu.se
018-67 30 04 (kontor)
072-216 47 51 (mobil)

Ulf Grandin
Internationell koordinator
ulf.grandin@slu.se
018-67 31 04

Birgitta Olandersson
Ekonom
birgitta.olandersson@slu.se
018-67 31 11

Simon Hallstan
Kommunikatör
simon.hallstan@slu.se
018-67 31 60