Kontakta oss

Sekretariat

Anders Lindroth
Föreståndare

Anders Lindroth, SITES föreståndare

anders.a.lindroth@slu.se
Telefon: 070 573 86 33

Magnus Mossberg
Systemvetare

Magnus Mossberg, SITES systemvetare
magnus.mossberg@slu.se
Telefon: 040 415 158

Ida Taberman
Biträdande föreståndare

Ida Taberman, SITES biträdande föreståndare
ida.taberman@slu.se
Telefon: 090 786 82 16

Hélène Hagerman
Kommunikatör

Hélène Hagerman, SITES Kommunikatör
helene@trossa.se
Telefon: 0730 75 57 59

Boel Åström
Sekreterare

Boel Åström, SITES sekreterare

boel.astrom@slu.se
Telefon: 018 67 2022

Mia Barkland
Kommunikatör

Mia Barkland, SITES kommunikatör
mia@trossa.se
Telefon: 0730 75 57 57

Jan-Peter Nordmark
Ekonom

Jan-Peter Nordmark, SITES ekonom

jan-peter.nordmark@slu.se Telefon: 090 786 8770

SITES stationsföreståndare

Abisko
Magnus Augner

Magnus Augner, Stationsföreståndare för Abisko

Asa
Martin Ahlström

Martin Ahlström, Stationsföreståndare för Asa

Erken
Silke Langenheder

Silke Langenheder, Stationsföreståndare för Erken

Grimsö
Gunnar Jansson

Gunnar Jansson, Stationsföreståndare för Grimsö

Lönnstorp
Erik Steen Jensen
Stationsföreståndare

Erik Steen Jensen, Stationsföreståndare för Lönnstorp

Lönnstorp
Linda-Maria Mårtensson
Biträdande föreståndare

Linda-Maria Mårtensson, Biträdande sationsföreståndare för Lönnstorp

Röbäcksdalen
Boel Sandström

Boel Sandström, Sationsföreståndare för Röbäcksdalen

Skogaryd
Leif Klemedtsson

Leif Klemedtsson, Stationsföreståndare för Skogaryd

Svartberget
Tomas Lundmark

Tomas Lundmark, Stationsföreståndare för Svartberget
Tomas Lundmark, Stationsföreståndare för Svartberget

Tarfala
Gunhild Ninis Rosqvist

Gunhild Ninis Rosqvist, Stationsföreståndare för Tarfala

gunhild.rosqvist@natgeo.su.se ​​​​​​​